צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
אור-טל שמש אדריכל facebook Facebook instagram Instagram
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-6911811

השאירו פנייתכם

ואשוב אליכם

בחירת אדריכלים מובילים לעיצוב ביתכם

אדריכל יוכל לקחת את חזון הלקוחות ורעיונותיהם כיצד הם רואים את ביעתם החדש ומעבירם ללוח השרטוט ועד כדי פעולות הביצוע. אדריכלים יוכלו ליצור עיצוב המותאם עבורכם ולגרום לפרויקט החלומות שלכם לרקום עור וגידים בצורה האולטימטיבית והמקצועית ביותר.

 

הדגש על אדריכלים מובילים

הידע והמומחיות של אדריכלים מובילים בא לידי ביטוי בכל בפרויקט - אחרי הכל, העיצובים שלהם יהוו כמקום שלו אתם קוראים בית - כך שבחירת האדריכל המתאים לכם היא אולי אחת ההחלטות החשובות ביותר שתקבלו.אדריכלים מובילים

גם בשוק הארכיטקטורה חשוב לבחור אדריכלים מובילים, כאלה בעלי ניסיון רב ותיק עבודות ופרויקטים שיצאו לפועל. אדריכלות בתים הינה נושא שדורש חשיבה אנליטית, יצירתיות וגם יכולת תקשורת טובה ולכן חשוב לבחור את האדריכל הנכון ביותר עבורכם.

חשוב לציין: אדריכל רשום בניגוד לדוגמא למעצבי/ות פנים, הוא בעל הסמכה לחתום על תכניות לעיריות/מועצות השונות, חשוב גם שהאדריכל יכיר את חוקי התכנון והבניה ולא יבזבז זמן יקר על נסיונות כאלה ואחרים בהגשת תכניות.

 

תקציר הפרויקט האדריכלי שלכם

לפני שאתם אפילו מתחילים לפנות לאדריכלים, אתם צריכים לקבל תקציר במקום. אדריכל ירצה לדעת מה אתם מחפשים כדי שיוכלו לקבוע האם הוא מעוניין בפרויקט ובכלל האם יש לו את סט הכישורים והיכולות הנדרשים בכדי להביא את הפרויקט לידי ביצוע.

אינכם צריכים לרשום כל פרט מינורי, אך מספר נקודות (כפי שאנו נציין) יכולות להיות אבן יסוד להבנה הדדית בינכם לבין האדריכל: 

  •   מספר חדרי שינה
  •   מספר חדרי האמבטיה שתרצו בביתכם
  •   סגנונות אדריכליים שאתם אוהבים
  •   חומרים אתם מעדיפים

 

ביקורות

כמו כל מי שאתם שוכרים כדי לעבוד על הפרויקט שלכם – בין אם מדובר על מעצבי פנים מובילים או נגרים- תמיד עדיף שתוכלו לאתר מישהו שמגיע על ידי אנשים שאתם מכירים וסומכים עליהם. שאלו את המשפחה והחברים אם הם עבדו עם אדריכל שהם היו ממליצים עליו.

חשוב לציין, הדבר נכון עבור כל סוג פרויקט בנייה. לצורך העניין, בין אם אתם מעוניינים בעיצוב המשרדים שלכם, עיצוב העסק הפרטי או כל ארגון אחר – נסו לקבל כמה שיותר מידע על האדריכל עם דגש על התמחות בסוג תכנון ובניה מסוים.

אדריכלים מובילים ואיכותיים מסוגלים להיפגש איתכם ולהבין בדיוק מה החזון שלכם עבור הפרויקט. לכן, מעבר ליכולות המקצועיות של אותו אדריכל חשוב שיכולת התקשורת שלו עמכם תהיה טובה מפני שהדבר ישליך באופן משמעותי על סגנון הפרויקט.