צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
אור-טל שמש אדריכל facebook Facebook instagram Instagram
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-6911811

השאירו פנייתכם

ואשוב אליכם

פרוייקטים

פרויקטים אדריכליים בתכנון האדריכל ומעצב הפנים אור טל שמש.

תכנון אדריכלי ועיצוב פנים המושקע בבתים פרטיים, במשרדים או חנויות, הופך מרגיע יותר ונותן מענה לדייריו או לבעלי העסק. עולם העיצוב משופע בשפות שונות וקסם: עיצוב פנים מינימליסטי , צבעים מרגיעים חמים, מרקמים טבעיים, רכות או חספוס, אדריכלים בסגנון כפרי או נאו קלאסי, קולוניאלי, אקלקטי או באוהאוס ועוד.

אנו חוזרים מידי ערב ולילה לביתנו ומבצרנו ומצויים בקרבת אלמנטים עיצוביים קבועים הנשארים איתנו למשך שנים. חלל מעוצב היטב יכול לעזור לך להתרכז או ולהרים את רוחך או להרגיע אותך, לגרות את העין לאורחים ולהפוך למושא השראה.

זוהי הסיבה שאני אוהב תכנון ועיצוב פנים בפרט, להביא ללקוחות שלי את השמחה והעונג ולהוציא את הפוטנציאל בתוכם ולהביע אותו בשרטוט או בהדמייה האדריכלית והכך להמחיש את התוצאה שתיוולד בהמשך. בתהליך העיצוב שלי אני מכיר את הלקוחות שלי כדי ללמוד מה יבטא הכי טוב את תחושת הרעיון הכללי שלהם. הלקוחות שלי לומדים הרבה גם על עיצוב טוב ועל הסגנון האישי שלהם. וכאשר לבני המשפחה יש סגנונות שונים, אני פועל לוודא שהעיצוב נעים ומביע וכן גם מוסכם על כל הצדדים.

גם אדריכל מומלץ בשרון יודע שללקוחות יש say בהתגבשות העיצוב של ביתם או משרדם, הגישה שלי לעיצוב פנים היא שיתופית, מממשת את משאלותיהם וחלומותיהם של לקוחותיי, ומכוונת אותם לבחירות המביעות בצורה הטובה ביותר את שאיפותיהם.