צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
אור-טל שמש אדריכל facebook Facebook instagram Instagram
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-6911811

השאירו פנייתכם

ואשוב אליכם

ממליצים

(המתינו למעבר להמלצה הבאה)

 

"אורטל היקר,מעצבי פנים מומלצים במרכז

חיפשנו מעצבי פנים מומלצים במרכז ואנו שמחים שהגענו אליך, ראשית, רצינו להביע את הערכתנו הרבה למחויבותך לשיפוץ ביתנו וכמובן על התוצאה הסופית.

כבר מהפגישה הראשונה, ידענו שמצאנו את האדם הנכון להפקיד בידיו את הפרויקט החשוב לנו כל כך.

תודה על התכנון והעיצוב המושבע של ביתנו, על תשומת הלב לפרטים הקטנים כמו הגדולים, בחירת החומרים והצבעים, הייעוץ בבחירת בעלי המקצוע השונים והרבים והמעקב שהכל נעשה בדיוק כמו שצריך וכמובן תוך כדי שמירה על התקציב.

תודה שהיית שם לעזור לנו בהגשמת חלומותינו."

איציק ונטע בר
052-666-3306

הפרויקט : עיצוב פנים של מספר דירות לופט בניו יורק.

תיאור הפרויקט : יצירת הרמוניה, סטייל ועיצוב פנים ע״י רכישתם של פריטים רבים כגון ספות, תמונות, חפצי אומנות, מראות, שטיחים וכדומה ויצירת קו מנחה שישקף יוקרה מבלי לחרוג ממסגרת תקציב מוגבלת.

אני שמח להמליץ בחום על אורטל שמש כמעצב פנים, וויז׳יאונר ובעל טעם מיוחד שבא לידי ביטוי משלב התכניות ועד היום בו כל הדירות שעוצבו ותוכננו הסתיימו בהצלחה. הצעותיו של אורטל היו הצעות פרקטיות, יצירתיות, ואולי הכי חשוב – הצעות ששיקפו בדיוק את המסר שהיה כל כך חשוב להעביר.

מאחר ועבדתי עם מספר מעצבי פנים בשנים האחרונות יש לי המון התנסות בתחום, לאחר פרוייקט העיצוב בניו יורק אני בהחלט יכול לומר שאורטל באופן רשמי הפך למעצב הבית של החברה.

איתי 'סאני' צחי, דיירקטור, אלפא פרופטיז

אורטל שמש,

זוהי לא הפעם שאנו נעזרים באדריכל/מעצב פנים על מנת לשפץ או לעצב את דירתנו, אך זו בהחלט הפעם הראשונה שאפילו נהנינו מכל תהליך השיפוץ והיינו חסרי דאגות לגביי התוצאה הסופית. ואכן צדקנו !

ליווית אותנו בכל צעד וצעד עד שהדירה היתה מוכנה ומסודרת, היית קשוב מאוד והבנת מיד את כל צרכינו. יש לך טעם איכותי ועין מקצועית ביותר שרואה הכל, את כל הבעיות שהיו בתכנון המיושן של הדירה הצלחת לפתור בצורה יצירתית ויפה ויחד עם זאת פרקטית,

כמו כן, אתה בעצמך הקפדת על התקציב כי ידעת עד כמה זה חשוב לנו לא לחרוג וגם על זה אנו מודים לך מאוד,

וחשוב מכך, את הכל עשית תמיד עם חיוך ועם סובלנות,

תודה מקרב לך על הכל.

לאה ואלי גניש

0545229318

אורטל ,

לאחר שרכשנו דירה מקבלן בקריית אונו רצינו לערוך בה שינויים ולהפוך אותה מדירת קבלן סטנדרטית לדירה שתתאים לצרכינו וגם תיהיה מיוחדת ומעוצבת,

לשמחתנו מצאנו את אורטל, אדריכל ומעצב פנים מוכשר ביותר. בעל ניסיון, מקצועי, טוטאלי לפרויקט, וקשוב מאוד לשאלותינו הרבות...

התכניות שאורטל הכין היו מקצועיות ומפורטות, דבר שגרם לשביעות רצון רבה אצל אנשי המקצוע השונים וגרם לכך שהפרויקט הסתיים על הצד הטוב ביותר.

אנו מודים לך על הזמן שהשקעת בפרויקט, על התהליך, וכמובן על התוצאה הסופית שלא מפסיקה לקצור מחמאות, תודה.

חן וחן קקון

0523142333