צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
אור-טל שמש אדריכל facebook Facebook instagram Instagram
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-6911811

השאירו פנייתכם

ואשוב אליכם

אודות אדריכל ומעצב הפנים אור-טל שמש

אדריכלות היא הגשמת חלומות, לא פחות מזה.

כדי להיכנס לראש של הלקוח ולהבין מה הוא אוהב ומה הוא צריך, ומשם לצאת למסע שבסופו הפנטזיה הופכת למציאות שמתעלה אף על החלום עצמו, צריך יותר מיצירתיות... צריך קסם.

הקסם הזה ריתק אותי מאז ומתמיד ומרתק אותי עד היום, על כן כאשר אתם מחפשים מעצב פנים מומלץ בשרון קחו זאת בחשבון.

מאז שסיימתי את לימודי האדריכלות ועיצוב הפנים במכללה למנהל בראשון לציון צברתי נסיון עשיר בכל סוגי הפרוייקטים (בתים פרטיים, בתי עסק, תוספות בניה וכו') ועם כל סוגי הלקוחות בארץ ובחו"ל (כיום אני מעצב הבית של חברת נדל"ן במנהטן).

השילוב המנצח של עיצוב פנים ותכנון אדריכלי

אני מאמין כי המתכון לתכנון ועיצוב ברמה הגבוהה ביותר הוא לייצר את השילוב המושלם בין האסתטיקה לפונקציונאליות – התוצר הסופי צריך להיות מעניין, יחודי ומרהיב ובמקביל עליו לשרת את צרכי הלקוח ולהתאים להרגלי היום-יום שלו.

החוכמה האמיתית היא לראות את הפרטים הקטנים, לנסות לחשוב על הכל ולנסות למקסם את המראה והפרקטיקה של כל פרט ופרט – הן מבחינת העיצוב והן מבחינת החומרים.

 

אני מקפיד על עקרונות הבניה הירוקה על מנת לאפשר ללקוחותיי להינות מחסכון כלכלי לטווח ארוך ומסביבת מחיה בריאה.

מבחינתי הצרכים והרצונות של הלקוח הם הדבר החשוב ביותר, ואני משקיע את המאמץ המירבי כדי לעמוד בהם, דבר שאני דואג לסנכרן עם ההיבט התקציבי כדי לוודא שהלקוח יוכל להגשים את הפרוייקט.

השירות אותו אני מעניק ללקוח הוא שירות מקיף ומלא - ליווי צמוד החל משלב הסקיצה ועד לקבלת טופס איכלוס, דרך ניתוח פרוגרמה, סקיצות, תוכניות לעירייה/מועצה, תכניות עבודה מקצועיות לקבלנים השונים, הדמיות תלת מימד ושלבי רישוי, תיאום, ביצוע ופיקוח.

אני עובד עם בעלי המקצוע האמינים והמקצועיים ביותר ובכך מאפשר ללקוחותי שקט לגבי שאר השירותים להם יזדקקו.

אני מזמין אתכם להפוך חלום למציאות ולהינות מהשירות האיכותי ביותר ומהתוצר המרהיב והפונקציונאלי ביותר שיכולתם לדמיין. 

 

מקצועיות ושרות הם שם המשחק

בפרויקטים השונים אני שם דגש על שירות מקיף מ א' ועד ת' בכל שלבי הפרויקט, החל משלב הסקיצה ועד קבלת טופס אכלוס סופי. עבודתי כוללת, בין היתר: ניתוח פרוגרמה כולל, סקיצות מפורטות, תוכניות לעירייה או למועצה, תוכניות עבודה מעמיקות ומקצועיות לקבלנים, הדמיות תלת מימד, וכן ליווי בכל שלבי הרישוי, התיאום, הביצוע והפיקוח על ביצוע הפרויקט. בכל אחד משלבי העבודה ישנה הקפדה יתרה על עבודה עם בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים בלבד. בין אם חיפשתם אדריכל בשרון או במרכז, בניו יורק או לפרויקט בניה בברלין אתם מוזמנים להתייעץ עימי.

מעצב פנים מומלץ | אדריכל בשרון | אור טל שמש

הסוד הוא בפרטים הקטנים

עבודתי היא ברמת הביצוע הגבוהה ביותר, תוך שימת לב יתרה לפרטי פרטים, דייקנות ותכנון ברמה גבוהה מאוד. מקסום המראה החיצוני עומד כנר לרגלי, יחד עם פרקטיקה עכשווית המותאמת לצרכי הלקוח.

חדשנות, דייקנות ושרות הם שלושת הכללים שמובילים את עבודתו הענפה בפרוייקטים רב גוניים בארץ ובחו"ל, בחללים פרטיים ומסחריים על כן גולשים המחפשים מעצב פנים מומלץ בשרון ובמרכז חייבים לשים לב לפרטים אלו.

 

סגנון עכשווי בתפיסת המבנה והסביבה

בעבודתי הענפה כאדריכל ומעצב פנים רב גוני, אני נוהג לשלב סגנון עיצוב כפרי מודרני לצד חדשנות כל זאת בתכנון משרדים, עיצוב חנויות, עיצוב פנים בתים פרטיים, דירות ווילות יוקרתיות.

אני נאמן לעקרונות של בניה ירוקה התורמים לסביבת מחייה בריאה וחסכון כלכלי לטווח ארוך.

שלכם אורטל שמש.