צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
facebook Facebook instagram Instagram
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-6911811

השאירו פנייתכם

ואשוב אליכם

מעצב פנים מומלץ – קריטריונים לבחירת המעצב

בחירת מעצב פנים מומלץ אמורה להתבסס על פרמטרים רבים, כאשר בראש ובראשונה, על סוג העבודה בגינה מתחילים בחיפוש אחר המעצב בפנים מלכתחילה.

הצורך במעצב פנים יכול לעלות למגוון רחב של מטרות ובין היתר: עיצוב דירה מקבלן, עיצוב חנויות, תכנון ועיצוב וילות ודירות, עיצוב מספרה, מכוני יופי ועסקים אחרים, לצורך עיצוב משרדים, תכנון של תוספות בנייה ולמטרות רבות נוספות.

 

מעצב פנים מומלץ

חשוב לוודא שמעצב הפנים הנבחר, מתמחה באופן פרטני בעיצוב אותם החללים הרלוונטיים ושיש לו שם, ניסיון ומוניטין בתחום.

כמובן, שחשוב לבקש ולראות את תיק העבודות של אותו מעצב פנים ולהתמקד באופן פרטני, בעיצובי החללים הרלוונטיים – בצורה כזאת, ניתן לקבל החלטה לגבי עיצוב לרבות: עיצוב מודרני, עיצוב כפרי, תעשייתי, פרובנס, סקנדינבי ועוד על מנת לקבל שיקוף מלא ביותר לגבי היכולות והכישורים של אותו מעצב פנים.

 

סגנונות עיצוביים שונים

לא משנה מהי הסיבה בגינה אתם מחפשים אחר מעצב פנים מומלץ, באחד מהשלבים הראשונים בהליך העיצוב, חשוב להתמקד בסגנון העיצובי הנדרש.

כך לדוגמא, ניתן לקבל החלטה לגבי עיצוב כפרי מודרני, עיצוב קלאסי וכיוצא בזה.. כמובן, שאחרי שמגיעים להבנה לגבי הסגנון העיצובי הרצוי, ניתן לבסס את הבחירה באותו מעצב, ע"פ ההתמקצעות שלו באותו הסגנון.

 

כמובן, שבמקרים רבים עולה הצורך במעצב פנים שהוא גם אדריכל בהסמכתו, על מנת לבצע תכנון מקיף שגם קשור לחלקו החיצוני של המבנה וגם לזה הפנימי ובמקרה כזה, כדאי לוודא שאיש המקצוע, נמנה לא רק על אותם מעצבי פנים מובילים אלא גם על אותם אדריכלים מובילים.

 

מחפשים מעצב פנים מומלץ?

מחפשים מעצב פנים במרכז? זקוקים לשירות של אדריכל המתמחה

בתחום של אדריכלות פנים? תשמחו לגלות, שאתם נמצאים במקום הנכון.

 

אורטל שמש הוא אדריכל ומעצב פנים, בעל מוניטין וניסיון רב בתחום. בזכות הכשרתו וניסיונו הרב, מתאפשר לו להעניק לכל לקוח מעטפת שירותים רחבה וליווי קפדני, אשר מתחיל בשלב הייעוץ הראשוני ויצירת סקיצה ועד לשלבי הביצוע בפועל והשלמתם, לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

לפרטים נוספים על השירותים ועל תחומי ההתמחות הרבים, עליהם ניתן למנות: בנייה למגורים, תוספות בנייה, עיצוב מספרות ועיצוב משרידם, מוזמנים ליצור קשר כבר היום.