צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
אור-טל שמש אדריכל facebook Facebook instagram Instagram
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-6911811

השאירו פנייתכם

ואשוב אליכם

עיצוב דירת קבלן קרית אונו

על אודות הפרויקט:

עיצוב הדירה מאופיין בסגנון מודרני בקווים נקיים, מטבח לבן מרכזי פתוח לסלון רצפת פרקט שמכניסה חמימות לבית והנמכת תקרת גבס עם תאורה שקועה אשר משלימה את המראה הנקי של הבית, ריהוט הבית נבחר בקפידה להשלמת מראה מודרני יוקרתי לבית.

 

משום מה נדמה לרבים מאתנו כי דירת קבלן היא דירה מוכנה כפי שהיא כאשר אין לנו באמת את האפשרות להתערב ולקבוע מה יהיה התכנון של הדירה והעיצוב הפנימי שלה. אז האמת היא שבהרבה מאוד מהמקרים זה אכן כך ורק לאחר שהדירה כבר מוכנה אנחנו צריכים להכניס בה את השינויים הרצויים. לא פעם זה יהיה כרוך בהרס של חלקים מתוך הדירה לשם כך. 

אנחנו כאן על מנת לספר לכם כי יש בהחלט אפשרות לבצע עיצוב דירת קבלן כאשר הדירה המיוצרת על ידי קבלן, תהיה דירה מעוצבת בדיוק על פי רצון הלקוח ובהתאם לפנטזיות שלו.

עיצוב דירת קבלן - לא לעשירים בלבד

האמת היא שעד כה התקיים לו מיתוס שקבע כי רק אנשים עשירים או בעלי יכולת יכולים להרשות לעצמם את המותרות הללו של עיצוב דירת קבלן על ידי איש מקצוע אשר ישנה את המפרט ואת התוכנית של הקבלן על מנת להתאים את הבית לדרישות של בני הבית. אך האמת היא שזה לא ממש כך. יש היום אפשרות לכל אחד לפנות אל מעצב פנים כבר בשלב של עיצוב הדירה הנבנית לראשונה כאשר כך הבית יהפוך להיות מותאם באופן מושלם לדרישות של בני הבית ולצרכים שלהם.

דירה בהגשה אישית

האפשרות של עיצוב דירת קבלן על ידי אדריכלים ועיצוב פנים על ידי איש מקצוע העובד יחד עם הקבלן זהו שירות ייחודי אשר מוצע כיום ומאפשר לכל לקוח שבונה דירה חדשה ליהנות מבית שיהיה מעוצב באופן מדויק ומושלם על פי הדרישות הספציפיות שלו כמו גם בהתאם למה שחשוב לו.

המקצועיות והמומחיות של אדריכלים העובדים יחד עם הקבלן או עם מעצב פנים מומלץ מבין מעצבי פנים מובילים יוביל לתוצאות מושלמות, לשביעות רצונם של בעלי הדירות.  אנשי מקצוע בתחום תכנון ועיצוב אדריכלי מציעים עיצוב דירה מקבלן שזהו למעשה שירות הרבה יותר טוב עבור הלקוח. כך הוא נהנה מעיצוב מוקפד ומקצועי שלא מתנגש עם מה שכבר קיים בדירה. כי העיצוב נעשה בשלב אשר בו הבית נמצא בשלבי התכנון שלו. כך שהכול מתוכנן יחד עם העיצוב הכללי של הבית.