צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
אור-טל שמש אדריכל facebook Facebook instagram Instagram
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-6911811

השאירו פנייתכם

ואשוב אליכם

עיצוב מספרה קטנה: רייספלד קרית אונו

עיצוב מספרה קטנה דורש הרבה סקיצות וירידה לפרטים עד שמגיעים לסידוד הנכון לאותו חלל על מנת שהמספרה תעבוד בצורה נכונה, הנדסת האנוש במספרה הינו נושא קריטי בהצלחת הפרויקט, המרחק בן עמדות העבודה, אזור החפיפה, דלפק קבלה, המתנה, מטבחון ושירותים, כל אלה צריכים להיות מתוכננים בהקפדה מלאה, במספרה תחלופת האנשים היא גדולה ולכן הנדסת האנוש היא קריטית אך גם נושא העיצוב מאוד חשוב וצריך להיות כזה שיתאים לרוב האנשים.

כאשר לקוחות מופיעים במספרה בקנה מידה קטן, רובם מקווים ליותר מסתם תספורת טובה. הם גם רוצים לשלב חוויה, תחושות נעימות ובאופן כללי תחושת רוגע מיום עמוס ורווי. להמשך קריאה גללו מטה.

בעלי מספרות איכותיות יודעים זאת, הלקוחות רוצים לעבור חוויה ברגע שהם מגיעים למספרה, זה מתחיל כמובן מהתספורת וממשיך לאיך שהמספרה מעוצבת וממשיך ביחס של הצוות ללקוחות, הם עוברים חוויה ועיצוב המספרה משפיע מאוד על תהליך החוויה של הלקוח. וזו הסיבה שהמספרות שלהן לרוב מעוצבות בטוב טעם – כזה שגורם ללקוחות לחוות חוויה נעימה ולחזור בשנית.

מעצבי שיער יודעים שחוויותיהם של הלקוחות מתחילות ברגע שהם עוברים דרך הדלת, לפני שהם אפילו מדברים עם פקידת הקבלה. הלקוחות מייד יתחילו לספוג את האווירה (לטוב ולרע), אז וודאו שיצרתם אווירה מסבירת פנים, מרגיעה וידידותית.

עם זאת, עיצוב מספרה קטנה אינו נועד רק עבור הלקוחות אלא גם ליצור אוירה משפחתית ללקוחות ונעימה גם לצוות. אם אתם רוצים להעסיק את הצוות המקצועי ביותר, חשוב ליצור סביבת עבודה נקייה, נוחה, זורמת וידידותית לעבודה ויפה מבחינה עיצובית.

עיצוב מספרה קטנה: החלל הקיים

המתווה העיצובי של חלל המספרה שלכם ייקבע ברובו על ידי הצורה הפיזית והגודל של הנכס. כשמדובר בעיצוב מספרה קטנה ישנן צורות שקל יותר לעבוד איתן מאשר אחרות. לדוגמה, אם הנכס ארוך וצר, יתכן ונתכנן את עמדות העבודה בצורה אופקית אחת אחרי השנייה.

אם מדובר על חלל "ריבועי" ופתוח, אופציות העיצוב יותר גדולות וניתן לתכנן מספרה מרווחת כזו שתעניק תחושה של חלל נעים, זורם הן ללקוחות והן לעבודת הספרות.

בנוסף, בזמן הקמת עמדות העבודה שנועדו לעזור לכם ולצוותכם לטפל בלקוחות באופן המקצועי ביותר, חשוב לוודא ליצור הנדסת אנוש טובה ושאינכם מציבים אותן קרוב מידי אחת לשנייה ויוצרים בעיית נגישות בחלל. ככלל אצבע גס, רצוי להציב יחידות אלו במרחק מינימלי של מטר וחצי אחת מהשנייה.

בחירת צבעים ותאורה נכונה

על ידי בחירת מגוון צבעים של שניים או שלושה סוגים והשימוש בהם לאורך כל חלל המספרה, בעיצוב מספרה קטנה ניתן בהחלט גם ליצור איזון נכון ונעים לעין. השתמשו בצבעים ססגוניים לרהיטים, ציוד, קירות, מסגרות, בדים ואביזרים. השתמשו בצבעים כהים יותר לריפודים מכיוון שכתמים בלתי נמנעים במספרות.

תאורה חזקה וצבע התאורה הינו חשוב בכל מספרה, שכן תרצו לבצע את עבודתכם כראוי ויחד עם זאת להציג את התוצאות באופן אידיאלי ללקוח. שימו לב שאתם משתמשים בתאורה חזקה וחסכונית, ספוטים בתקרה ומנורות מעוצבות.