צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
אור-טל שמש אדריכל facebook Facebook instagram Instagram
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-6911811

השאירו פנייתכם

ואשוב אליכם

עלות בניה למטר- למה חשוב לשים דגש

עלות בניה למטר נקבעת בהתבסס על שיקולים רבים, כך לדוגמא, עלות בניה עבור מטר מסחרי תהיה גבוהה יותר בדרך כלל בהשוואה מעלות למטר לבניין מגורים.

עלות הבנייה תושפע גם מגודל השטח, כאשר ככל שהשטח יהיה גדול יותר, העלות למטר תהיה נמוכה יותר. גורמים משפיעים נוספים הם: עלויות הפיתוח, עלויות דיפון, מיקום השטח וכמובן, שיקולים שונים של המוכר.

 

גם לסוג המבנה תהיה השפעה על גובה עלות כמו לדוגמא: עלות ממד למטר יכולה להיות שונה מעלות בנייה רגילה ומי שלדוגמא, יברר כמה עולה מטר בניה קלה, יגלה שהמחיר ברוב המקרים יהיה נמוך מהעלות בבנייה קונבנציונאלית.עלות בניה למטר

כמובן, שבטרם קבלת ההחלטה על רכישת השטח, קיימת חשיבות גבוהה להבין לעומק, את גובה העלויות וכמובן, להשקיע מחשבה לגבי השאלה איך להוזיל עלויות בניה? לעיתים, ניתן לנהל מיקוח עם הקבלן, על מנת להפחית עלויות, לעיתים ניתן לנקוט בצעדים על מנת להוזיל מיסים בניית בית פרטי.

 

קבלת הצעת מחיר

הדרך לחישוב עלות בניה למטר, עוברת כמובן בקבלת הצעת מחיר מפורטת.

מי שאין לו ניסיון בתחום, יכול להתקשות בפיענוח הצעת המחיר והבנת הפרטים של ההצעה, מהסיבה הזאת, כדאי להתרשם בשלב הראשון מאותה דוגמא להצעת מחיר לבניית שלד ולהסתייע, באיש מקצוע, על מנת שיוכל לסייע בפיענוח ובמתן הסבר לגבי הצעת המחיר ומהי כוללת בתוכה.

 

חשוב לזכור, כי הצעת מחיר, תהווה כפרמטר משמעותי בקבלת ההחלטה, האם לבחור באותו הקבלן או להעדיף דווקא לנסות ולהתנהל מול קבלן אחר. כשידע הוא כוח

בכל מה שקשור לבירור עלות בניה למטר, ידע מהווה ככוח ולכן, חשוב לנסות ולאסוף כמה שיותר מידע לגבי כל הפרמטרים אשר משפיעים על אופן התמחור.

ככל שיהיה לכם יותר מידע בנושא, כך תוכלו לקבל בסופו של תהליך החלטה מושכלת ונבונה יותר לגבי השאלה אם העלות הוגנת ומשתלמת בעבורכם.

אם אתם זקוקים לשירותיו של אדריכל ומעצב פנים, או מעוניינים בקבלת מידע נוסף בכל מה שקשור לנושא של עלות בנייה, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם אורטל שמש – אדריכל ומעצב פנים.