צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
אור-טל שמש אדריכל facebook Facebook instagram Instagram
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-6911811

השאירו פנייתכם

ואשוב אליכם

מחלל סטנדרטי לבית מרהיב וחם: עיצוב דירת קבלן

בכל תהליך יצירתי, אומן אמתי רואה את המגבלות כהזדמנות לפרוץ במעוף ותנופה אל מחוץ לקופסה. וכך בדיוק זה עובד בעיצוב דירות קבלן שמעצב האדריכל ומעצב הפנים המוביל אור-טל שמש.

עיצוב דירת קבלן

דווקא השבלונה הרגילה של דירת קבלן ממוצעת, על חדריה הקטנים, המטבח הפשוט והסלון שלא בהכרח ממצה את הפוטנציאל, היא אתגר מיוחד במינו. הזדמנות לקחת את החלל שנות אור קדימה, דרך עיצוב דירת קבלן ולהפוך את הדירה לבית מעוצב, יפיפה, שהאופי המיוחד של דייריו חי, נושם וניבט בו מכל עבר ודרך כל אלמנט. 

נקודות שחשוב לשים לב אליהן בעת עיצוב דירת קבלן

כאשר ניגשים אל עיצוב דירה מקבלן, חשוב לבחון מקרוב כל פרט. בין אם מדובר על מיקום השקעים בכל אחד מהחדרים, על המק"ט של הריצוף שבחרתם, על ההכנה לסוג הברזים שרציתם ועוד.

יתכן שבחרתם דווקא בדירה הזו מפני שהיא פונה לנוף מדהים, אך התכנון האדריכלי של הדירה לא לקח זאת בחשבון עד הסוף, והשקעים של הטלוויזיה ויתר המערכות ממוקמים במיקום כזה שייאלץ אתכם לשבת עם הגב לנוף או לחילופין להוציא אלפי שקלים על שינויי מיקום אם תבחינו בכך מאוחר מידי.

יתכן שהמטבח הסטנדרטי שהקבלן נותן ממש קטן מידי עבורכם, אך הרחבה שלו לכיוון מסוים תפגום בזרימה הכללית של החלל המשותף – מטבח – פינת אוכל – סלון, ויש לבחור בהרחבה דווקא לכיוון השני.

אלו הן רק דוגמאות לכך שמומלץ להיכנס אל עיצוב דירת קבלן בשלב כמה שיותר מוקדם של הפרויקט, ולהיעזר בשירות של אדריכלים ועיצוב פנים מקצועי שאתו תוכלו להרקיע שחקים לרמה מופלאה גם עם דירת הקבלן הסטנדרטית.

בחירת מעצב פנים במרכז

עיצוב בית הוא בדרך כלל הגשמת חלום של פעם בחיים. לכן אם אתם סוף סוף מגשימים אותו ורוכשים את הדירה שלה חיכיתם זמן רב, חשוב שתבחרו במעצב בעל ניסיון רב בנישת עיצוב דירת קבלן.

מעצב כזה ידע לשים לב לכל הפרטים הקטנים, ולעבוד מול הקבלן ואנשי המקצוע באופן מיטבי למניעת טעויות הנובעות מחוסר ניסיון שלכם. כמובן שחשוב גם לבחור מעצב שסגנונו מדבר אל ליבכם, וכפי שתתרשמו מתיק העבודות שלו, זהו הסגנון בו אתם רוצים לראות את ביתכם.