צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
אור-טל שמש אדריכל facebook Facebook instagram Instagram
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-6911811

השאירו פנייתכם

ואשוב אליכם

עיצוב פנים בתים פרטיים: אור טל- שמש

כל אחד רוצה לראות את הבית שלו בהתאם לחלומות שלו ולשאיפות שלו. אי אפשר לומר על דירה ספציפית שהיא מתאימה לכולם ממש כפי שאין בגד אוניברסלי שאמור למצוא חן בעיני כולם. כל אחד יש לו את הצרכים שלו, את ההעדפות שלו ואת הבית שהכי מתאים לו.

אדריכל ומעצב פנים הוא איש המקצוע אשר כל תפקידו הוא עיצוב פנים בתים פרטיים. הוא זה שאמור לשמוע את החלומות של בעלי הבית, להבין מהם הרגלי החיים שלהם, כמה נפשות מתגוררות בבית ומה חשוב להם שיהיה בבית. בהתאם לכל הנתונים הללו יתוכנן עיצוב פנים לבתים פרטיים או כשיפוץ פנימי לבתים קיימים וייבנה מחדש על כל פרטיו. 

עיצוב פנים בתים פרטיים זה ענין למקצוענים

בעשורים האחרונים תחום עיצוב הפנים הפך לעולם ומלואו בעוד ובעבר היו אלו רק בעלי הון שיכלו להרשות לעצמם את התענוג הזה, הרי שהיום אנחנו עדים לכך כי כבר אין כמעט מי שמוכן להתחיל עיצוב פנים לבתים פרטיים ולשפץ את הבית ללא הסיוע והליווי המקצועי של מעצב פנים. האמת היא שיש לכך כמה וכמה סיבות כאשר לא מדובר כאן רק במודעות לחשיבות העניין של עיצוב מקצועי.

אפשר לומר שהסיבה העיקרית היא ההנגשה של השירות המקצועי. אם בעבר היו מתי מעט שעסקו בתחום והציעו את שירותיהם לציבור, הרי שהיום יוצאים בכל שנה בוגרים חדשים שלמדו ורכשו את המקצוע והם בקיאים בכל מה שצריך כדי להיות אנשי מקצוע מומחים בתחום. כך שהאפשרות הזו של פנייה אל מעצב פנים הפכה להיות מאוד פשוט וקלה. מעבר לכך גם המחיר של מעצבי הפנים הוא הרבה יותר אפשרי עבור כולם עד שפשוט כבר לא שווה לוותר על כך.

יתרונותיו של מעצב פנים

  • תכנון וייעוץ מקיף -שירותיו של מעצב פנים מוסמך הם מכריעים על מנת ליצור חללים המשמשים לחיי יום יום. קבלנים ובונים תלויים במעצבי פנים מובילים בתחומם בכדי לספק ייעוץ במגוון נושאים ארגונומיים ואקוסטיים ולעזור אף בתכנון דפוסי תאורה וזרימת תנועה הגיונית בסביבה הפנימית של הבית הפרטי.
  • ידע נרחב בעלי בתים יכולים להפיק תועלת משמעותית בכך שהם נעזרים במעצב פנים מומלץ בעת עיצוב פנים לבית חדש או לבית בחידוש. מעצבי פנים בקיאים בתחיקת הבניה, תקנות וכללי תכנון בהתאם לחוק, נגישות, צבע והשימוש הנכון באביזרים ליצירת אשליה של מרחב גדול יותר או לספק סביבה נעימה ונוחה לחיי היומיום.
  • מניעת טעויות - להרבה לקוחות יש חזון מסויים שלעתים אינו תואם את עולם העיצוב או את השפה העיצובית של הבית, סידור החלל והמרחקים מה שמעצב פנים חי ונושם זאת מידי יום. י 
  • חיסכון בזמן- שכירת מעצב תועיל לכם כלכלית, מעצב גם יחסוך לכם בזמן. למעצב כבר יש תחושה מאומנת של מה צריך לעשות ומתי צריך לעשות את זה, והם יוכלו לחזות בכל המכשולים שעלולים לעלות. 
  • חיסכון בכסף- בדיוק כמו שכירת מעצב תועיל לכם כלכלית, שכירת מעצב פנים יכולה לעזור לך להימנע מטעויות יקרות ולעזור לך לקבל החלטות עיצוביות שיגדילו את ערך הבית שלך. במידה ואתם בתקציב מצומצם, מעצב יידע להפיק את התמורה הטובה ביותר ממה שאתה יכול להוציא.
  • חיבור לאנשי מקצוע מנוסים ואמינים מעצבי פנים כבר עובדים בעולם השיפוץ / החידוש הביתי, כך שיהיו ללקוחות קשרים אמינים שיזדקקו להם. העסקת מעצב תעזור לכם למצוא בקלות חשמלאי, אינסטלטור ו / או קבלן שתוכלו לסמוך עליו. אתם מקבלים את כל היתרונות של איש מקצוע בעל השכלה לעיצוב - מעצבים ומעצבים מבינים כיצד ליצור חלל פונקציונלי שהוא גם מסוגנן. בנוסף מעצבי פנים עובדים לרוב עם אדריכלים, חברות עיצוב פנים, מעצבי פנים ועוד, אשר כולם בעלי הכשרה רשמית.

 

עיצוב פנים בתים פרטיים

פונים אל המעצב פנים המנוסה

חשוב לדעת כי עיצוב פנים בתים פרטיים, עיצוב פנים וילות או עיצוב בתים בסגנון כפרי מודרני חייב להתבצע רק על ידי אנשי מקצוע מומחים ומנוסים. אנו כאן עם כל השירות של עיצוב פנים בתים פרטיים, אדריכלים ועיצוב פנים, עיצוב וילות וכל מה שקשור לעולם העיצוב והאדריכלות באופן כללי.

מתן חיים חדשים לבתים פרטיים ישנים יכולה להיות בעלת מעוף אך גם יש לקחת בחשבון תקציב הדוק לשיפוץ שיהיה לשביעות רצון הלקוח. מעצבי פנים מומלצים בעלי ניסיון מתמקדים מלבד עיצוב החלל גם בריהוט, בטיפולי הקיר והרצפה ובנגיעות אמנותיות המספקות אווירה. מעצב הפנים אור טל שמש מפיק תכניות של מערך חללי פנים פונקציונאלים לצד ביצוע של הדמייה לעיצוב הסופי לצד רשימות נגרות וריהוט שיכללו גם פרטי בניין.