צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
אור-טל שמש אדריכל facebook Facebook instagram Instagram
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-6911811

השאירו פנייתכם

ואשוב אליכם

חמימות כפרית עם שיק אורבאני: עיצוב פנים בסגנון כפרי מודרני

אם אתם אוהבים את הסגנון הנקי והבהיר של העיצוב המודרני, אך מחפשים גם את החום והביתיות של העיצוב הכפרי, עיצוב פנים בסגנון כפרי מודרני הוא בדיוק בשבילכם.

כפי שתוכלו להתרשם מעבודותיו של האדריכל ומעצב הפנים המוביל אור-טל שמש, סגנון עיצובי זה משלב באופן הרמוני וקליל בין הטוב שבשני העולמות. הוא לוקח את ההשראה הטבעית של העיצוב הכפרי, ומוסיף לה את הקלילות הנמנעת מהעמסת יתר, המאפיינת את העיצוב המודרני.עיצוב פנים בסגנון כפרי מודרני

התוצאה המתקבלת משדרת רוגע, הרמוניה, מראה צעיר, עדכני ומזמין.

היתרונות התקציביים של עיצוב פנים בסגנון כפרי מודרני

העיצוב הכפרי המקורי, כפי שמעיד עליו שמו, הגיע כמובן מבתי הכפר. בעבר, בתים אלו ועובדי הכפיים שהתגוררו בהם, עשו שימוש בחומרי הגלם הזמינים שהיו בסביבתם הטבעית, או מבעלי המקצוע הפשוטים שהקיפו אותם. כך נוצרו בתים שנבנו ועוצבו בעיקר מחומרים כמו עץ מלא, ברזל, אבן טבעית, והולבשו בבדים טבעיים ובשטיחים כבדים שנארגו בעבודת יד.  

אך היום בעידן המודרני, עיצוב בחומרים ובאלמנטים כאלו כלל אינו מובן מאליו או זול במיוחד, ועבור רבים העיצוב הכפרי הופך פשוט יקר מידי. וכך, דווקא החלופה הקלילה של עיצוב פנים בסגנון כפרי מודרני הופכת אטרקטיבית מאוד.

הדבר נכון בעת עיצוב בתים בסגנון כפרי מודרני וגם בעיצוב של דירות הממוקמות בבניינים בלב העיר, ובעליהן מבקשים להכניס פנימה את החמימות הכפרית הטבעית, תוך השתלבות בסביבה האורבאנית שבה ממוקמת הדירה.

עיצוב כפרי מודרני, שעושה שימוש אסתטי ומיוחד באריחים דמויי עץ או אבן, בבדים עכשוויים אך בעלי מראה טבעי ורך, בגוונים ובתאורה פשוטה ומשרת חמימות, מהווה פתרון עיצובי ותקציבי גם יחד. מעצב פנים במרכז שיודע לעבוד בסגנון זה וליצור חלל מרהיב בתקציב צנוע, הופך מבוקש מאוד. עיצוב כפרי מודרני למטבח ופינת האוכל

איך בוחרים אדריכלים בסגנון כפרי מודרני?

כמובן שיש לבחור אדריכלים ועיצוב פנים, בהתאם לתיק העבודות ולניסיון של האדריכל והמעצב בפרויקטים דומים לשלכם. חשוב לדעת כי עיצוב פנים בסגנון כפרי מודרני הוא תהליך שמצריך עבודה משותפת רבה מאוד בין הלקוח למעצב, ולכן מומלץ לבחור מעצב שעמו יש לכם תקשורת טובה ושתיהנו אתו מכל רגע בתהליך. בהמשך, פירות העבודה המשותפת הנעימה שלכם, יורגשו בכל פינה בבית.

 

מעוניינים לבנות בית בסגנון כפרי מודרני? אדריכלים בסגנון כפרי תכניות בית פרטי בסגנון כפרי הן בהשראת תחושה אידילית של מגורים כפריים נינוחים. מקורם נובע מטכניקות וסגנונות בנייה שזוהו עם המתיישבים האמריקאים במאה ה 18 יחד עם אלגנטיות שיקית בלתי מתפשרת 

תוכנית בית כפרי מקסימה היא בחירה טבעית למגורים קלים בכל ימות השנה או כבית נופש במפלט כפרי מקסים.

מרפסות מרווחות מרחיבות את מרחב המגורים עם/בלי קירוי ליצירת מעבר חלק בין פנים לחוץ. לעתים קרובות אסימטרי בפריסה ובמסה, תוכניות בית כפרי עשויות להיות קומה אחת או שתיים, לרוב עם גג גמלון בעלי מרישים וקורות עץ גלויות, רצפת פרקט ומרחב גדול.