צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
אור-טל שמש אדריכל facebook Facebook instagram Instagram
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-6911811

השאירו פנייתכם

ואשוב אליכם

עיצוב משרדים יוקרתי - חלון ראווה ומפתח להצלחה עסקית

לעיצוב המשרד נודעת חשיבות רבה בשני מישורים. ראשית, המשרד הוא המקום בו העובדים נמצאים לאורך רוב שעות היום, מעין בית שני עבורם. ולכן חשוב מאוד שהמשרד יהיה מקום נעים, חם, שמפתח בהם את תחושת השייכות והקרבה ומוציא מהם את מירב הפוטנציאל. במישור השני המשרד הוא חלון הראווה של העסק, המקום בו קולטים לקוחות חדשים וותיקים, מנהלים פרזנטציות וסוגרים עסקאות. לכן עיצוב משרדים יוקרתי הוא התחום שמשלב באופן אופטימאלית בין שתי הרמות האלו.

עיצוב משרדים יוקרתי המותאם למותג ולחברה

המשרד הוא כאמור חלון הראווה של העסק, ולכן בתחום של תכנון משרדים חשוב מאוד שסגנונו העיצובי ישקף באופן מדויק את אופי החברה, ויהווה ביטוי מרכזי למיתוג שלה. משום כך עיצוב חברת היייטק צעירה ותוססת, יהיה שונה מאוד במהותו מעיצוב משרד עורכי דין גדול או מעיצוב משרד רואי חשבון ותיק. 

השלב הראשון בעיצוב המשרד הוא אם כן הבנה מדויקת ומעמיקה של אופי החברה, סגנונה ומיתוגה, ויצירת שפה תכנונית ועיצובית לחלל המשרדי שתבטא אפיון זה. חלל הכניסה ישדר יוקרה מיוחדת בסגנון שאופייני למותג, כורסאות ההמתנה יהיו רכות, מפנקות ויוקרתיות, מכונת הקפה תהיה מעולה, והיוקרה תתבטא בכל פרט. כאשר מחפשים מעצב משרדים בשרון או בת"א, חשוב מאוד להגיע אל מעצב בעל ניסיון עשיר ורב בתחום של עיצוב משרדים יוקרתי, כמו האדריכל ומעצב הפנים אור-טל שמש.

משרד שהוא בית

בשנות האלפיים כבר ידוע שאווירת צוות טובה ותחושות רווחה ואושר של העובדים, הם המפתח להצלחת הארגון. עובדים שמרגישים תחושת שייכות לחברה, רוקמים קשרים חבריים ביניהם ועובדים בשיתוף פעולה פורה, מבטאים את מלוא היכולות הטמונות בהם ומאפשרים לעצמם ולסובבים אותם להוציא את הטוב שבהם. עיצוב משרד מודרני איכותי, יעצים ויעמיק לטובה את חוויית העבודה במשרד.

עיצוב משרדים יוקרתי אמנם יעשה שימוש בחומרי גלם יוקרתיים, יהפוך כל אלמנט ופינה להברקה נוצצת, אך זאת לפני הכול תוך יצירת מקום שהוא בית חם לעובדים. ממש כשם שבביתנו אנו גרים, ישנים, אוכלים וחיים את חיינו בטבעיות, ומשום כך גם הבית עם כל היוקרה האסתטית שלו צריך להישאר בית ולא מוזיאון. 

עיצוב משרדים יוקרתי