צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
אור-טל שמש אדריכל facebook Facebook instagram Instagram
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-6911811

השאירו פנייתכם

ואשוב אליכם

מעצבי פנים מומלצים במרכז: השכלה, ניסיון ומעוף

מעצבי פנים מומלצים במרכז הם מעצבים מובילים, שבסיס הידע וההשכלה שלהם נשען על השכלה רחבה כאדריכלים וכמעצבים.

מעצב פנים מומלץ במרכז ידע להרגיש את הדופק והאווירה של הסביבה שבתוכה ממוקם הבית, ולשלב את הפנים עם החוץ כך שישתלב בהמוניה כיחידה בתוך השלם. עיצוב של דירה במגדל חדש בצפון תל אביב, אינו דומה לעיצוב בית בנווה צדק לדוגמה. בנוסף, אדריכל במרכז בעל ניסיון ורגישות לאנשים כמו אור-טל שמש, ירגיש את סגנון חייהם, מאוויי ליבם ורצונותיהם בכדי לעצב את הבית המושלם עבורם.מעצבי פנים מומלצים במרכז

מעצבי פנים מומלצים במרכז לבתים פרטיים

עיצוב פנים בתים פרטיים או עיצוב פנים וילות, שונה מאוד מעיצוב דירות, ודורש ידע וניסיון רב בתחום. הבית הפרטי נהנה מחללים נרחבים, תקרות גבוהות ואפשרויות משחקיות רבות ליצירת זרימה בחלל, ומצד שני גם לפרטיות של חללים אינטימיים כמו חדרי השינה. מעצבי פנים מומלצים במרכז בעלי ניסיון עשיר, ידעו להכניס פנימה את התכול של השמיים, ירוק הצמחייה ואור השמש, וליצור משחקי אור נכונים במהלך היום וגם בשעות הערב והלילה. 

אדריכלים ועיצוב פנים בסגנונות שונים

כדי שתוכלו לבחור את המעצב המתאים ביותר עבורכם, חשוב שתגדירו לעצמכם מהו הסגנון העיצובי שאליו אתם מתחברים, ובו הייתם רוצים לראות את ביתכם. הסגנון המודרני, מתאפיין בקווים עיצוביים נקיים ומינימליסטיים, פלטת הצבעים השלטת בו היא מונוכרומטית וכוללת בעיקר את השחור, הלבן, האפור וגווניהם. נגיעות הצבע העזות יותר יהיו בודדות, ויוכלו להופיע בדמות יצירת אמנות ייחודית או טקסטיל יוצא דופן. 

העיצוב הכפרי לעומת זאת, כשמו כן הוא, קרוב לכפר ולטבע. בסגנון זה ייעשה שימוש בחומרים טבעיים כמו עץ, ברזל ואבן, והאווירה שתיווצר בו תהיה חמימה ועוטפת. הצבעוניות גם היא חופשית יותר ושואבת השראתה מהטבע, מגווני הצמחייה והפריחה, האדמה, המים והשמיים. אלמנטים מבתי הכפר כמו מתקן תלוי לסירים, פרזול ברזל למעקות ולידיות, ידייקו את האווירה הכללית.

מעצבי פנים מומלצים במרכז הם כאמור מעצבים שאתם מתחברים במיוחד לסגנון העבודה שלהם, אך חשוב לזכור שלפני הכול מדובר על עבודה עם אנשים. לכן מומלץ מאוד לבחור מעצב שהתקשורת עמו נעימה וזורמת לכם, ושאתו תוכל לצאת בשמחה אל הדרך המרתקת של עיצוב ביתכם החדש.