צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
אור-טל שמש אדריכל facebook Facebook instagram Instagram
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-6911811

השאירו פנייתכם

ואשוב אליכם

עיצוב וילות בעידן המודרני

עיצוב וילות הוא תת תחום של עולם עיצוב הפנים והאדריכלות. מה שמאפיין בדרך כלל את סוג העיצוב הזה, לעומת עיצוב פנים בתים פרטיים קטנים יותר, הוא תקציב גדול יותר ומשאבים רבים יותר המושקעים בו. 

וילה היא מבנה ביתי גדול, שכולל בדרך כלל יותר חדרים וגם שטח חיצוני שכולל מדשאה ולעתים בריכה פרטית. בתחום הנופש והתיירות ישנו טרנד של השנים האחרונות של השכרת וילות למשפחות שרוצות נופש באיכות גבוהה יותר ופרטית יותר. גם וילות אלו זוכות לעיצוב פנים וילות מיוחד שנועד לתת בהן תחושה של יוקרה ואיכות חיים גבוהה. 

עיצוב וילות: החשיבות של הפרטים הקטנים

משרד אדריכלים ועיצוב פנים ״אור-טל שמש״ עוסק בנישת עיצוב וילות תוך שימת דגש על כמה דברים עיקריים בתכנון והעיצוב. הדגש הראשון הוא בבחירה של שפה עיצובית שבה ייעשה שימוש בוילה.

בעלי הוילות בדרך כלל מחפשים עיצוב שיהיה ייחודי לבית שלהם ולא יזכיר תכניות בית פרטי אחרות. עיצוב מקורי הוא אחד מהדברים שנותנים את האווירה הייחודית בבית ולכן בעלי וילות נוטים שלא להתפשר על נושא זה. 

דגש נוסף הוא בתשומת לב הרבה לפרטים הקטנים. מדובר על פרטים של חומרי גלם איכותיים, דגש על גימור מהוקצע ומושקע ושימוש בפריטי ריהוט יוקרתיים שמשלבים פונקציונליות עם נוחות ויופי. הפרטים הקטנים האלה יכולים לעשות הבדל גדול באווירה ובתחושה שנוצרת בבית המעוצב. 

בנוסף לכך, נהוג לשים דגש גם על הסביבה החיצונית לוילה. עיצוב הסביבה החיצונית הוא חלק משמעותי מעיצוב הוילה כולה. במקרים בהם מדובר בשטח חיצוני רב, ניתן להשתמש ביצירתיות של המעצב כדי ליצור גן מקסים שנעים לשבת בו בכל עונות השנה. 

מה נדרש כדי לעצב וילות?

כדי לבצע עיצוב מוצלח של וילה יש להיעזר במעצבים שיידעו להציע עיצוב פנים וילות שיהיה מקורי, אך גם נוח מאוד ויפה לעין.

עיצוב מוצלח הוא כזה שיאפשר לארח בגאווה אורחים שיגיעו לבית הפרטי ושיעניק חוויה שהיא גם אסתטית וגם שימושית לדרי הבית. 

זהו בדיוק סוג העיצוב שמוצע על ידי האדריכל ומעצב הפנים אור-טל שמש. הוא מתמחה בכל סוג של עיצוב וילות וישמח לספק לכם עיצוב ייחודי ואפקטיבי שמתחשב גם בסביבה ויענה על הצרכים שלכם בתכנון הוילה שאתם בונים או מעצבים.

עיצוב וילות בסגנונות שונים

 

האדריכל מכין תכניות ביצוע לעיצוב הוילות הכוללת גם חתכים, חזיתות, רשימת נגרות, אלומיניום, פרטי בניין והדמיות על מנת להמחיש ללקוח את הוילה שתיראה לאחר כל תהליך התכנון והבנייה.

תוכניות בית פרטי משמשים מפת דרכים לאנשי המקצוע בתחום העיצוב, ההנדסה והתכנון שמניחים יסודות, מקימים את שלד הווילה עד שלב האכלוס או לעבודות שיפוץ ושיקום המבוססים על שרטוטים קיימים. אף חברת בנייה כיום אינה יכולה לבנות בית בביטחון ללא שרטוטים מפורטים.