צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
אור-טל שמש אדריכל facebook Facebook instagram Instagram
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-6911811

השאירו פנייתכם

ואשוב אליכם

עיצוב פנים וילות

כאשר מתבצע שיפוץ או בנייה של וילה, ההתרגשות בשיאה – איך נעצב אותה? כיצד העיצוב יהיה נוח ומותאם לכל המשפחה? עיצוב פנים וילות באמצעות אדריכל הינה הדרך האולטימטיבית בשוק העיצוב בישראל! בייחוד שמהלך נכון יכול להפוך בית קיים או ותכנון בית מאפס למפואר.

עיצוב פנים וילות מודרניות עם קריצה קלאסית

המהות של עיצוב פנים וילה חדש ויפה טמונה בקונספט שלו. בעוד שווילה יכולה להיות מתוכננת ע"י אידיאלים סימטריים וחללי פנים עם ציורי קיר, עיצוב פנים לווילה עכשווית עוסק יותר בקווים מודרניים, אלכסוניים או ישרים, חלונות גדולים המכניסים המון אור כאשר החלל יכלול אלמנטים ניאו קלאסיים, רמזים מתקופת הארט דקו יחד עם שילוב מסגנון ה Pop Art.

עיצוב פנים וילות

הפער הזה בעיצוב פנים לווילות נובע יותר מכל מזמנים אחרים ומשתנים בהם אנשים רבים משתוקקים להתנתק ולהפוך את ביתם למקום מגורים המקודש להם. האסתטיקה צריכה להתאים לחשיבה של העולם בו היא נבנית.

ניתן להחליט שבביתכם יהיה עיצוב פנים מינימליסטי הכולל את פריטי הבסיס שרצויים כמו רהיטים וכדומה, אך הרצון לעיצוב בתים פרטיים או עיצוב וילות, הינו דבר מובן ולגיטימי. הרי לטובת התחושה הטובה, תחושת בית שרצויה בקרב כולנו, נרצה שהבית שלנו יהיה מאובזר עם פריטי הנוי היפים ביותר, שיגרמו לביתנו לחוש נעים לסביבה ובעיקר לנו – הגרים בו. 

אם הינכם מחפשים אדריכלים ועיצוב פנים או אדריכל במרכז, אור טל שמש, אדריכל ומעצב פנים מקצועי ובעל ניסיון, מציע עיצוב פנים בהתאם לצרכי הלקוח, כזה שמביא מהניסיון האישי שלו, אך לרגע לא שוכח את הטעם האישי והפן שלכם.

תחושה של בית – הינה 'מאסט'!

ידוע לכל כי לאחר שהתחלתם בתהליך הבניה או השיפוץ של ביתכם, בין אם זה בית או וילה, עיצוב וילות או הבית הפרטי הינו השלב הבא. לוודא שכל הפריטים היקרים לליבכם אכן נמצאים בחללים שהכי חשובים לכם ויוצרים עבורכם תחושה של בית.

תחושת הביתיות היא החשובה מכל, הרי שביתכם זה המקום אליו אתם צריכים לחזור אחרי יום קשה בעבודה או לחילופין המקום הרגוע ממנו אתם צריכים לצאת בבוקר לעבר יום ארוך במשרד, וכן היציאה שלכם אליו – צריכה לקרות ממקום שמשרה עליכם תחושה טובה ושלווה, התחושה הזו - היא לא פחות מקריטית.

אולי הינכם צריכים לשמוע זאת – תחושת הביתיות שרצויה אצל כולנו כל כך, לא תיווצר משלל רהיטים שישכבו בביתכם לחינם. בתים צריכים עיצוב בתים פרטיים כדי שהשוהים בהם יחושו בבית, כאשר יחזרו בסיום יום ארוך לחלל שיוצר עבורם תחושה נוחה ומוכרת.

עיצוב פנים של וילה או קישוט וילה מתייחס גם לכניסה הראשית לוילה וכל חללי הבית: הסלון, המטבח, חדר עבודה, חדרי שינה או מאסטר חדר שינה, חדרי אמבט ושירותים, עיצוב פנים לחדר שינה לילדים, לפטיו וכיו"ב. כמו כן אחרי סיום העיצוב חשוב לרכוש ביטוח דירה לוילה החדשה והמעוצבת.

גם ילדים צריכים לחזור לחלל מוכר ואהוב 

אם יש ילדים בתמונה – גם הילדים צריכים לחזור לבית בו יש מן המוכר, בית שעיצוב הפנים שלו יוצר אווירה משפחתית טובה, ובעיקר סביבה אוהבת. עיצוב פנים לחדר ילדים הוא אחד הנושאים המענינים שיש להתעכב עליהם בעיצוב הוילה.

לסיכום, עיצוב פנים וילות הינו חובה. תחושות טובות ומוכרות בבית, התרשמות אורחים, לא יוכלו להיווצר מבלי שביתכם יהיה מעוצב.